O FIRMIE

  R&R Czyściwa rolki o firmie
  HISTORIA FIRMY

  Nasza firma z powodzeniem działa na rynku przemysłowym od kilkudziesięciu lat. Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się profesjonalnego podejścia do biznesu, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozszerzyliśmy profil naszych usług o innowacyjne czyściwa przemysłowe wysokiej jakości.

  Oferujemy szeroki wybór funkcjonalnych produktów z linii czyściw specjalistycznych i multizadaniowych z atestem, służących zapewnieniu wysokiej higieny pracy. Proponowane przez nas czyściwa to doskonałe narzędzie pracy w branży przemysłowej, medycznej i farmaceutycznej, elektronicznej i metalowej, spożywczej oraz HoReCa. Szeroki wachlarz produktów pozwala wybrać idealne czyściwo do specyfikacji pracy i oczekiwanych zastosowań.

  Wszystkie czyściwa przemysłowe posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.

  Czyściwa specjalistyczne łączą w sobie włókna poliestrowe i celulozę, przez co zapewniają wysoką absorbcję i bezpyłowość. Są miękkie i bardzo wytrzymałe. Doskonale nadają się do polerowania powierzchni, gdzie czystość i precyzja są niezwykle istotne.

  Czyściwa multizadaniowe wyprodukowane są z włókien poliestrowych i wiskozy, są niezwykle trwałe, elastyczne i ekonomiczne. Ich największą zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku. Doskonale sprawdzają się zarówno w przemyśle specjalistycznym, jak i bezpośrednim kontakcie z człowiekiem.